Araç Takip - Araç Takip Kiralama - Araç Takip Fiyat - Araba Takip
araç takip müşteri hizmetleri TR | ENG
Canbus
 

Canbus: Canbus arabirimi, yeni model araçlarda bulunan elektronik beyinlerin dışarıya verdiği kodları okuyarak, kullanıcıya ihtiyacı olan YAKIT MALİYETLERİ ve ARAÇ PERFORMANSI gibi rapor ihtiyaçlarını web ara yüzüne rapor halinde sunmaktadır.

Araç beyninde oluşacak teknik hataları (Araç sevis mesafeleri) Canbus ara birimi hesaplar ve web ara yüzü ile araç servis ihtiyaçlarını kullanıcılara rapor halinde sunar.

Neden Canbus?

Kurumsal hedefi olan ve teknolojiyi yatırım haline getirip maliyetlerini düşürmek isteyen tüm firmalarda filo yönetimi için yapılacak en uygun yatırım Canbus'dır. Canbus araç beyninde bulunan detaylı bilgileri bütçe raporlarında en yararlı hale getirir.Bu veriler ve istatistiksel araç raporları ile daha düşük maliyet tasarrufları sayesinde hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

RPM, Fren pedalı, Debriyaj pedalı, Gaz pedalı, El gazı aktiv, PTO aktiv, Yakıt seviyesi, Odometre, Takometre çalışma durumu, Takometre hız, Takometre performans,, Motor saati, Motor sıcaklığı, Aks ağırlığı, Rölanti analizi, Sert ve kaba sürme analizi, Retarder fren kullanım, Ekonomik sürüş değerlerini rapor halinde inceleyebilmenizi sağlayabilmektedir

 

ANASAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER DOKUMANLAR REFERANSLAR SEKTÖREL ÇÖZÜMLER TEKNİK SERVİS İLETİŞİM
Hazır Paketler
Sektörel Uygulamalar
Kampanyalar
Kurumsal Katalog
Broşür
A-Smart Kullanım Kılavuzları
Ayarlar
TeamViewer Programı
Referanslar
Başarı Hikayeleri - Acil Yardım Asistanım
Başarı Hikayeleri - Kalkınma Bakanlığı
Talep Formu


A-Smart bir A-Tel markasıdır. Tüm hakları saklıdır. (C) 2012
Araç Takip... | -Site Map